vragen en informatie

Wil je deelnemen aan de Bosno opleidingen, en heb je nog een vraag? Vul het formulier in of bel of mail Franc Heijke, programmamanager. Overleg ook met je leidinggevende, en je HR collega. Zij kennen ons en wij hen. Samen bekijk je of deze opleiding past in je carrière ontwikkeling, en kom je tot de kern van je leer- en ontwikkel doelen. Vaak ook is er een opleidingsbudget dat door hen wordt gecoördineerd. 

Hier vind je enkele contactpersonen die je daarover kunnen informeren:

Contactpersonen:

Belastingdienst, SSO O&P: Jolanda van de Poppe. Email: jg.van.de.poppe-verheule@belastingdienst.nl 

Prorail: Management Development: Ivona Snijders. Email: ivona.snijders@prorail.nl 

ICT Group, P & O:  Ellen te Kloeze. Email: Ellen.te.Kloeze@ict.nl

Defensie, Management Development: Ingrid de van der Schueren. Email:  IAGM.dvd.Schueren.Brouwer@mindef.nl

Koninklijke Marechaussee, Management Development. Roos van Amerongen. Email: R.v.Amerongen@mindef.nl

Ministerie IND Management Development: Gonny Reinders.  Email: MD.bureau@ind.nl

Politie, via www.politieacademie.nl/bosno, Peter van de Noort. Email: Peter.van.der.Noort@politieacademie.nl

Movares Ingenieurs, P&O, Anneloes van de Berg. Email: anneloes.vd.berg@movares.nl

Ministerie van V en J: Management Development: Layla Aarup. Email: l.aarup@minvenj.nl

 

CONTACTGEGEVENS

Postadres
Postbus 2855
3500 GW Utrecht


Bezoekadres
Daalseplein 100
3511 SX Utrecht


Bureaumanager
Riky van Deursen
+31 (0)6 1110 7158
secretariaat@bosno.nl


Programmamanager
Franc Heijke
+31 (0)6 510 952 45
programmamanager@bosno.nl

stel je vraag via ons formulier

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact op.

CONTACT

Postadres
Postbus 2855
3500 GW Utrecht


Bezoekadres
Daalseplein 100
3511 SX Utrecht


Bureaumanager
Riky van Deursen
+31 (0)6 1110 7158
secretariaat@bosno.nl


Programmamanager
Franc Heijke
+31 (0)6 510 952 45
programmamanager@bosno.nl

Bel mail

deelname formulier

[wpforms id=”522″ title=”false” description=”false”]