vragen en informatie

Wil je de folder ontvangen of deelnemen aan de Bosno opleidingen, en heb je nog een vraag? Vul het formulier in of bel of mail Franc Heijke, programmamanager.

Werk jij bij een organisatie die al partner is in het Bosno samenwerkingsverband, neem dan ook contact op met één van de contactpersonen in de lijst. Vaak ook is er een opleidingsbudget dat door hen wordt gecoördineerd. 

Werk je bij een andere organisatie, neem dan in ieder geval contact op met ons. Wij zorgen dan voor contact met je HR / MD manager voor je aanmelding. 

Samen bekijken we of deze opleiding past in je carrière ontwikkeling, en kom je tot de kern van je leer- en ontwikkel doelen. 

Belastingdienst, SSO O&P: Jolanda van de Poppe. Email: jg.van.de.poppe-verheule@belastingdienst.nl 

Prorail: Management Development: Mieke Veeninga. Email: Mieke.Veeninga@prorail.nl 

ICT Group, P & O:  Ellen te Kloeze. Email: Ellen.te.Kloeze@ict.nl

Defensie, Management Development: Ingrid de van der Schueren. Email:  IAGM.dvd.Schueren.Brouwer@mindef.nl

Koninklijke Marechaussee, Management Development. Jolanda van Ginkel. Email: JAHM.v.Ginkel.d.Baat@mindef.nl

Ministerie IND Management Development: Gonny Reinders.  Email: MD.bureau@ind.nl

Politie, via www.politieacademie.nl/ https://bit.ly/3BggV9  Peter van de Noort. Email: Peter.van.der.Noort@politieacademie.nl

Movares Ingenieurs, P&O, Ingrid van de Coevering Email: ingrid.vd.coevering@movares.nl

Ministerie van V en J: Management Development: Layla Aarup. Email: l.aarup@minvenj.nl

DUO: Lia Kasteel, lia.kasteel@duo.nl 

UWV: Ine Paans, ine.paans@uwv.nl

CONTACTGEGEVENS

stel je vraag via ons formulier

Postadres
Postbus 2855
3500 GW Utrecht


Bezoekadres
Daalseplein 100
3511 SX Utrecht


Bureaumanager
Riky van Deursen
+31 (0)6 1110 7158
secretariaat@bosno.nl


Programmamanager
Franc Heijke
+31 (0)6 510 952 45
programmamanager@bosno.nl


BTW nr.: NL804043152B01

KvK nr.: 41087473

Bank: NL81ABNA512692505
t.n.v. Stichting Bosno

stel je vraag via ons formulier

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact op.